190 پروژه محلي در شمال تهران در حال اجراست | پرتال خبری ماهین نیوز

با انجام بازديدهاي ميداني از محلات شمال تهران ۱۹۰ پروژه محلي مورد درخواست شهروندان و شوراياران در اولويت برنامه هاي اجرايي شهرداري منطقه يک قرار گرفته و در حال اجراست.
به گزارش روابط عمومي شهرداري منطقه يك تهران، مهندس سيد عليرضا حسيني قائم مقام شهردار اين منطقه با اعلام خبر فوق اظهار داشت: نگهداشت شهر در اذهان شهروندان بسيار مهم تر از اجراي پروژه هاي جديد در مناطق است بر همين اساس امسال رويکرد شهرداري بر اتمام پروژ ه هاي نيمه تمام و نگهداشت شهر معطوف شده است و همه شهرداران نواحي ۱۰ گانه منطقه يک در اين خصوص تلاش مضاعف مي کنند.
قائم مقام شهردار منطقه يک تصريح کرد: در بازديدهاي ميداني انجام شده از محلات شمال تهران تا کنون ۱۹۰ درخواست محلي از ۲۳ محله تنظيم و مورد بررسي قرار گرفت و مصوبات تنظيمي جهت اجرا به مديران مربوطه اعلام شد.
وي تصريح کرد: در بازديدهاي محلي از ۲۳ سراي محله بازديد شد و جهت ارتقاء سطح خدمات رساني فرهنگي ، اجتماعي و… به شهروندان درخواست هاي شوراياران مورد بررسي قرار گرفت.
حسيني گفت : اين بازديدها تا کنون از ۹ ناحيه و محلات حصار بوعلي، رستم آباد ، اراج، ازگل، باغ فردوس، قيطريه ، تجريش، چيذر، حکمت، امامزاده قاسم(ع)، دربند، گلابدره، شهرک دانشگاه و شهرک نفت، سوهانک، شهيد محلاتي ، دارآباد ، کاشانک، اوين، درکه، کوهسار، ولنجک و زعفرانيه انجام شده است و نيازهاي شهروندان در بخش هاي مختلف دسته بندي شد.
وي افزود: تا کنون ۵۷ مصوبه به اتمام رسيده است و۱۰۳ درخواست نيز در حال اجراست و برخي از درخواست ها که مربوط به تملک و … مي شود در دستور کار قرار دارد .

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

اخبار قبل و بعد
اخبار مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

' ); w.anetworkParams[ ad.id ] = ad; d.write( '