۲۰۰ هنرمند از ۳۰ کشور تاکنون بیش از ۸۰۰ عکس به دبیرخانه چهارمین جشنواره بین المللی عکس ورزشی ارایه کرده اند. | پرتال خبری ماهین نیوز

۲۰۰ هنرمند از ۳۰ کشور تاکنون بیش از ۸۰۰ عکس به دبیرخانه چهارمین جشنواره بین المللی عکس ورزشی ارایه کرده اند.
به گزارش خبرگزاری مهر، در حالی که مهلت ثبت نام و ارسال آثار به چهارمین جشنواره بین المللی عکس ورزشی تا ۱۶ آبان ادامه دارد، ۲۰۰ هنرمند از ۳۰ کشور با ارایه بیش از ۸۰۰ عکس متقاضی حضور در این دوره از جشنواره شده اند.

تاکنون آثاری از ۳۰ کشور شامل ایران، برزیل، آلمان، انگلیس، اسلواکی، ویتنام، روسیه، هند، بنگلادش، بحرین، بوسنی، مالزی، صربستان، اسپانیا، ترکیه، اوکراین و… به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است.

این جشنواره با استفاده از دبیرخانه دیجیتال مربوط به نمایندگی فدراسیون بین المللی هنر عکاسی (فیاپ) در ایران برگزار می شود و علاقه مندان برای شرکت در این جشنواره می توانند تا ۱۶ آبان ماه با مراجعه به سایت رسمی به نشانی www.Sport.Salon.Photo نسبت به ثبت نام و ارسال آثار خود اقدام کنند.

یازدهمین دوره جشنواره بین المللی فیلم های ورزشی ایران و چهارمین جشنواره عکس ورزشی با همکاری وزارت ورزش و جوانان، کمیته ملی المپیک و پارلمپیک، وزارت فرهنگ ارشاد اسلامی، سازمان صداوسیما، شهرداری تهران و دیگر نهادهای مرتبط با فدراسیون ورزشی کارگران از ۲۷ تا ۲۹ آذرماه ۱۳۹۶ به دبیری سید مجتبی علوی در تهران برگزار می شود.