چرایی حضور زنان در ورزشگاهها | پرتال خبری ماهین نیوز

امامیان : ورود زنان به ورزشگاهها با رعایت ضوابط اسلامی هیچگونه منعی ندارد
سید محمود امامیان در جمع خبرنگاران ماهین نیوز گفت: ورزش همانطور که برای انسان سلامتی و شادی و نشاط دارد تماشای آن نیز برای انسان هیجان و سلامتی و نشاط در پی دارد. متاسفانه ورزش در ایران هنوز به صورت سنتی اداره می شود و ضرورت دارد در دولت دوازدهم برای مدرن شدن ان کاری اساسی صورت گیرد. ومدیران جوانتری بر مسند وزارت و معاونین آن گمارده شوند.
امامیان افزود: رسانه ها رسالت خطیری بعهده دارند که در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری برای رسیدن به اهداف والا و نقشه راه ان، اقدام اساسی انجام دهند. تا مسئولین و مردم را کاملا آگاه کنند تا برای محقق شدن این رسالت، مردم کاملا از حساسیت این موضوع مهم یعنی نقش ورزش در سبک زندگی مطلع و اقدام نمایند تا جامعه از سلامتی و نشاط خاصی بر خوردار شود.
دبیر کل ائتلاف بزرگ ورزش ایران در ادامه تصریح کرد : حضور زنان در ورزش باعث شد تا زنان ایران اسلامی در سطح آسیا و جهان و میادین بین المللی بدرخشند بطوریکه با صد منبر وعظ برابری می کرد. و توطئه ها و هجمه های تبلیغاتی دشمنان را نقش بر آب کرد. خوشبختانه رشد زنان ما در میادین بین المللی در ورزش عزت و اقتدار را برای ایران اسلامی به ارمغان آورد مخصوصا در مسئله رعایت حجاب اسلامی و تبلیغات آن مضمون کونوادعات الناس به غیر السنتکم باشند .
لذا ادامه حضور آنان در استادیوم و ورزشگاهها با رعایت شرایط هیچگونه منعی نخواهد داشت و حتی تبلیغ حجاب و نجابت خواهد بود. و اینکه عده ای بگویند زنان در ورزشگاههای والیبال و بسکتبال باشند ولی در مسابقات فوتبال نباشند این منطقی نیست. چون زنان ما در مسابقات فوتبال حضور دارند ولی از تماشای آن منع شده اند.
در پایان مراسم از دکتر سید احمد حسینی ماهینی وچند تن از خبرنگاران ماهین نیوز تقدیر و تجلیل به عمل آمد.
روابط عمومی و اموربین الملل
محمد رضا نیک آئین

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

اخبار قبل و بعد
اخبار مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

' ); w.anetworkParams[ ad.id ] = ad; d.write( '