پیشتازی بانوان شمال تهران در مسابقات ورزشی شهر تهران | پرتال خبری ماهین نیوز

بانوان ورزشکار شمال تهران در منطقه یک و شمیرانات به مدت ۵ سال در سطح مناطق ۲۲ گانه شهر تهران پیشتاز عرصه های رقابت بودند.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک علی خسروی رییس اداره تربیت بدنی شهرداری منطقه یک با بیان خبر فوق اظهار داشت : اهمیت به ورزش بانوان سرلوحه فعالیت های ورزشی شهرداری است و در صدد هستیم با توجه به اینکه بانوان شمال تهران در منطقه یک وشمیران از سال ۱۳۹۱ الی ۱۳۹۵ به مدت ۵ سال در سطح مناطق ۲۲ گانه شهر تهران پیشتاز بودند ، با استفاده از همه پتانسیل ورزش منطقه از جمله کارشناسان زبده ، مربیان رسمی فدراسیون های ورزشی ،خانه های ورزش محلات و استفاده از تجارب ارزنده اساتید و پیشکسوتان نسبت به ترویج و توسعه ورزش همگانی و ایجاد بستری برای ورزش قهرمانی اقدام نماییم.
وی از اجرای مسابقات محلات بانوان خبر داد و گفت: این مسابقات به صورت مسابقات دور ناحیه ای و مسابقات قهرمان محله در حال اجراست.
رییس اداره تربیت بدنی شهرداری منطقه یک تصریح کرد: این مسابقات در دور ناحیه ای از اردیبهشت ماه لغایت پایان تیر ماه و در رشته های والیبال ،بسکتبال ،ایروبیک ،آمادگی جسمانی ،بدمینتون ،دو ومیدانی، داژبال و دارت برگزار می شود .
خسروی افزود: مسابقات قهرمان محله نیز در ۱۲رشته شامل طناب کشی ، طناب زنی ،مچ اندازی ،هندبال ، فریزبی ، بومی محلی ،گل کوچک ،ایروبیک ، بهکاپ ،داژبال ، فوتبال دستی و شطرنج از اردیبهشت ماه لغایت پایان مرداد برگزار می شود.