ه مناسبت آغاز سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی | پرتال خبری ماهین نیوز

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه خبر داد:
دکتر بهزاد بهرامی نسب معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه گفت: همزمان با بیست و پنجمین سالگرد تأسیس دانشگاه جامع علمی کاربردی طرح فرهنگ­یار مهارت در دانشگاه جامع علمی کاربردی اجرا می‌شود.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، دکتر بهزاد بهرامی­نسب معاون فرهنگی و دانشجویی با اعلام این خبر گفت: این طرح با هدف فرهنگ­سازی در عرصه مهارتی و به منظور استفاده از ظرفیت­ و توانایی گروه­ها و تشکل­های علمی-فرهنگی دانشجویان بالاخص انجمن­های علمی و کانون­های فرهنگی- هنری و ارتقای نقش آنها در پیشبرد فرهنگ مهارت­آموزی و توسعه مهارت­های فعالین فرهنگی دانشگاه اجرا می‌شود.
معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی اظهار داشت: در این طرح از فعالیت­های دانشجویی در دو بخش حمایت می‌شود.
وی گفت: بخش اول برنامه­های اجرایی از قبیل کارگاه­ها و دوره­های آموزشی مهارتی، جشنواره­ها و همایش­های کاربردی، مسابقات و المپیادهای مهارتی دانشجویی،کرسی­ها و مناظرات دانشجویی در حوزه کسب و کار و اشتغال، نشست­های تخصصی در حوزه مهارت، اردوها و بازدیدهای علمی، نمایشگاه­های دستاوردهای دانشجویی است.
دکتر بهرامی نسب افزود: در بخش دیگر طرح­های کاربردی شامل تولیدات دانشجویی، طرح­های کاربردی و اشتغالزا، ایده­های کارآفرینی، ابتکار و نوآوری دانشجویی، نشریات دانشجویی و طرح­های فضای مجازی موردحمایت قرار می­گیرند.
معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه گفت: علاقه­مندان به شرکت در این طرح می­توانند به سایت معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی به نشانی cs.uast.ac.ir یا دفاتر فرهنگی مراکز و واحدهای استانی مراجعه نمایند.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی به مناسبت آغاز سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی پیامی صادر کرد

دکتر محمدحسین امید رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی به مناسبت آغاز سی و هشتمین سالگرد ایام الله دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی پیامی صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، در پیام دکتر محمدحسین امید رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی آمده است:

» مبارزات ملت همیشه در صحنه و انقلابی ایران اسلامی با استشمام عطر ولایی و انفاس مسیحایی معمار کبیر انقلاب، حضرت امام خمینی (ره) زمینه ساز سقوط سلطنت شاهنشاهی در دهه فجر انقلاب اسلامی گردید که به فرموده رهبری معظم انقلاب آئینه‌ای است که خورشید اسلام در آن درخشید و به ما منعکس شد.

به برکت انقلاب اسلامی، جوانان ما در عرصه‌های علمی پیروز و سرافراز شدند و نام بلند ایران را پس از قرنها عقب ماندگی تحمیلی، بار دیگر در بسیاری از عرصه های علمی، در میان کشورهای پیشرفته قرار دادند.

در سایه این تحول عظیم، اکنون نوبت جوانان عزیز دانشجو و همه دانشگاهیان فرهیخته است تا با دست مایه علمی، از راه تبدیل علم به فناوری و کسب مهارت، زمینه کار آفرینی و رونق اقتصادی را برای بهبود زندگی احاد ملت شریف ایران فراهم سازند و پس از سال‌های پرفراز و نشیب وروزهای سخت، امکان زندگی بهتر و رفاه بیشتر را برای ملت سرافراز ایران به ارمغان آورند. دانشگاه جامع علمی کاربردی که خود مولود بزرگ علمی و فرهنگی انقلاب اسلامی است و طی بیست و پنج سال از عمر پربرکت خویش زمینه رشد و تربیت آینده‌سازان میهن عزیزمان را فراهم آورده است، هم اکنون آماده تحولی عظیم برای یک جهش بزرگ در حوزه مهارت اموزی و توسعه فناوری است.

تمامی خانواده بزرگ دانشگاه جامع علمی کاربردی اعم ازمدیران، روسای مراکز، کارکنان، مدرسان و دانشجویان، دراین روز های پر از خاطرات انقلابی و مبارک حضوری فعال دارند و با شرکت در مراسم پرشور یوم الله ۲۲ بهمن، بار دیگر وفاداری خود را به نظام جمهوری اسلامی و رهبری معظم انقلاب به منصه ظهور خواهند ‌رساند و برگ زرین دیگری به افتخارات دانشگاه جامع علمی کاربردی خواهند افزود.«