نهال همنام تان را در بوستان گلابدره غرس کنید | پرتال خبری ماهین نیوز

با هدف ترویج فرهنگ درختکاری و حفظ محیط زیست، شهروندان تهرانی می توانند به نام خودشان نهال دوستی را در بوستان گلابدره غرس کنند.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک، در آستانه روز درختکاری، پرتال «بزنیم بیرون» با مشارکت شهرداری منطقه یک و معاونت امور شهری و فضای سبز این منطقه در نظر دارد مراسم غرس نهال را در بوستان گلابدره اجرا کند.
شایان ذکر است در این طرح تعداد ۴۰۰ نهال غیر مثمر از طرف فضای سبز ناحیه ۳ شهرداری منطقه یک آماده شده است تا هر شهروندی بتواند در ابتدای مسیر کوهنوردی گلابدره، نهالی رو به اسم خودش به زمین هدیه کند تا سال ها بعد سایه در هم تنیده این درختان محلی برای استراحت کوهنوردان و همشهری ها یمان باشد.
بر اساس همین گزارش این برنامه روز جمعه ۱۳ اسفند ماه از ساعت ۸ الی ۱۰ در بوستان گلابدره واقع در خیابان دربند، پایین تر از سورتمه تهران برگزار می شود و شهروندان برای هماهنگی تعداد نهال ها و همچنین درج اسمشان پای درخت می توانند به لینک https://goo.gl/qcCESG وارد شوند و مشخصاتشان را در کادر مشکی رنگ، ثبت نام کنند.
گفتنی است پیاده روی قبل از مراسم درختکاري در ارتفاعات گلابدره و استفاده از طبیعت رودخانه، فضای سبز و … را از دیگر ویژگی های اجرایی در حاشیه این طرح دانست.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

اخبار قبل و بعد
اخبار مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

' ); w.anetworkParams[ ad.id ] = ad; d.write( '