نمایشگاه توانمندی‌ها و دستاوردهای دانشگاه جامع علمی کاربردی با حضور دکتر محمد فرهادی | پرتال خبری ماهین نیوز

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: اولین جلسه هماهنگی و برنامه‌ریزی مراکز نوآوری و مراکز رشد این دانشگاه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، دکتر امید بزرگ حداد گفت: این جلسه پیرو تشکیل اولین جلسه شورای سیاست‌گذاری و راهبردی مراکز نوآوری و رشد دانشگاه در تاریخ ۸ مردادماه سال ۹۶ با حضور نماینده وزارت علوم، تحقیقات و فناوری تشکیل شد.

وی با بیان اینکه مصوبات کمیته برای تصویب نهایی در دستور کار شورای سیاست‌گذاری وراهبردی مراکز نوآوری و رشد دانشگاه قرار خواهد گرفت و این مصوبات با تایید معاونت پژوهش و فناوری وزارت علوم ابلاغ خواهد شد.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: در این جلسه با درخواست تأسیس ۶ مرکز نوآوری موافقت شد.

__________________________________________________________________

با حضور وزیر علوم؛

نخستین نمایشگاه توانمندی‌ها و دستاوردهای دانشگاه جامع علمی کاربردی افتتاح می‌شود

نخستین نمایشگاه توانمندی‌ها و دستاوردهای دانشگاه جامع علمی کاربردی با حضور دکتر محمد فرهادی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری ساعت ۱۰ صبح سه شنبه ۱۰ مرداد افتتاح می‌شود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، نخستین نمایشگاه توانمندی‌ها و دستاوردهای دانشگاه جامع علمی کاربردی ، ۱۰ تا ۱۳ مردادماه با ارائه هزار و ۲۰۰ دستاورد از مراکز مختلف این دانشگاه در نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار می شود.

در این نمایشگاه ۱۲۰۰ دستاورد ارائه می شود که ۸۶٫۵ درصد این دستاوردها مربوط به گروه صنعت، ۹ درصد مربوط به گروه فرهنگ و هنر، ۳ درصد مربوط به گروه کشاورزی و ۱٫۵ درصد مربوط به گروه خدمات است.

در این نمایشگاه دستاوردهای ۲۲۰ مرکز این دانشگاه از ۲۹ استان کشور ارائه خواهد شد و تعدادی از دستاوردهای برتر رونمایی می‌شود.

همچنین در حاشیه این نمایشگاه، معرفی دوره های علمی کاربردی، بازارچه کارآفرینی و بستر ارتباط میان مراکز و صنایع مختلف برگزار خواهد شد.

_____________________________________________________________

برگزاری کارگاه های آموزشی در نخستین نمایشگاه توانمندی ها و دستاوردهای دانشگاه جامع علمی کاربردی

در حاشیه نمایشگاه توانمندی ها و دستاوردهای دانشگاه جامع علمی کاربردی کارگاه های آموزشی برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، نخستین نمایشگاه توانمندی‌ها و دستاوردهای دانشگاه جامع علمی کاربردی ۱۰ تا ۱۳ مردادماه در محل نمایشگاه های دائمی شهر تهران برگزار می شود.

در این نمایشگاه کارگاه های آموزشی از سوی ستاد مرکزی و واحدهای استانی این دانشگاه برگزار می شود.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

اخبار قبل و بعد
اخبار مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

' ); w.anetworkParams[ ad.id ] = ad; d.write( '