مشاور رئیس و مدیرکل دفتر حقوقی دانشگاه جامع علمی کاربردی منصوب شد | پرتال خبری ماهین نیوز

طی حکمی از سوی رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی مشاور رئیس و مدیرکل دفتر حقوقی این دانشگاه منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، دکتر محمد حسین امید رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی در حکمی دکتر علیرضا دبیرنیا را به عنوان مشاور رئیس و مدیرکل حقوقی این دانشگاه منصوب کرد.

گفتنی است، مراسم معارفه دکتر علیرضا دبیرنیا مشاور رئیس و مدیرکل دفتر حقوقی دانشگاه جامع علمی کاربردی با حضور دکتر محمدحسین امید سرپرست دانشگاه، معاونان و مدیران دانشگاه جامع برگزار شد.

متن حکم رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی به شرح زیر می باشد:

جناب آقای دکتر علیرضا دبیرنیا

سلام علیکم

نظر به مراتب تعهد و تجارب اجرایی جنابعالی، به موجب این حکم به سمت مشاور رئیس و مدیرکل دفتر حقوقی دانشگاه منصوب می‌شوید.

امید است با اتکال به خداوند متعال در جهت حفظ و تحکیم جایگاه حقوقی دانشگاه گامهای مؤثری برداشته و در بررسی قوانین و مقررات مرتبط با فعالیت‌های دانشگاه و پیشنهاد اصلاح آنها در جهت تطبیق با نظام آموزش علمی ‌کاربردی، گردآوری و تنقیح کلیه قوانین و مقررات مرتبط با فعالیت‌های دانشگاه، ارائه مشاوره لازم به حوزه‌های مختلف در امر تدوین آیین‌نامه‌ها، دستورالعمل‌ها و مصوبات شوراهای دانشگاه، کمک به ساماندهی مراکز علمی‌کاربردی و تصویب اساسنامه‌های آنها در چارچوب قوانین، مقررات و استاد بالادستی دانشگاه اهتمام ویژه‌ای مبذول فرمایید.

موفقیت جنابعالی را در ظل توجهات حضرت ولی‌عصر (عج)، در انجام وظایف و مسئولیت‌های محوله از خداوند متعال خواستارم.

سردار علی فضلی جانشین رئیس ستاد مرکزی راهیان نور کشور نیز ضمن تشکر درخصوص فعالیت های دانشگاه علمی کاربردی و حمایت های رئیس دانشگاه از اردوی راهیان نور گفت: با توجه به تأکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر ضرورت حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس و لزوم انتقال آن به نسل های جدید، همه مسئولان باید نهایت تلاش خود را در برای مدیریت هزینه های اردویی برای مشارکت و حضور بیشتر دانشجویان و اساتید در این برنامه انجام دهند.

وی بر لزوم برنامه ریزی برای برگزاری این اردوها در طول سال و عدم تمرکز برنامه ها در زمان پایان سال اشاره کرد.

دکتر ضیاء هاشمی معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم از حمایت های دانشگاه جامع علمی کابردی برای گسترش کمی و کیفی فعالیت های فرهنگی تقدیر کرد.

وی بر استفاده از تمامی امکانات دانشگاه ها از جمله وسایل نقلیه و فضاهای دانشگاهی برای اسکان کاروان ها و توسعه هرچه بیشتر اردوهای راهیان نور تاکید کرد.

دکتر بهزاد بهرامی نسب معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی نیز ضمن ارائه گزارش فعالیت های دانشگاه در حوزه فرهنگی و راهیان نور از تمامی دست اندرکاران این برنامه تقدیر کرد و خواستار حمایت ویژه وزارت علوم از دانشگاه برای گسترش بیشتر برنامه های فرهنگی و اردوهای راهیان نور شد.

احمد دارابی سرپرست دفتر امور فرهنگی و اجتماعی دانشگاه جامع علمی کاربردی نیز در این جلسه با ارائه گزارشی از برگزاری اردوی راهیان نور از افزایش ۴۰ درصدی بودجه راهیان نور در سال جاری، برگزاری اردوی راهیان نور غرب و راهیان نور دریایی و گسترش برنامه های حوزه ایثار و شهادت در این دانشگاه خبر داد و از حمایت های ریاست دانشگاه تقدیر کرد.

گودرزی رئیس بسیج دانشجویی و دبیر قرارگاه راهیان نور نیز دستور جلسه و محورهای مورد بحث را شامل تشکیل قرارگاه های استانی راهیان نور، تشکیل قرارگاه راهیان نور دانشگاه های ستادی، گزارش راهیان نور علمی کاربردی، ارائه طرح نظرسنجی و افکارسنجی راهیان نور مطرح کرد که اعضا پیشنهادات و نقطه نظرات خود را اعلام و تصمیمات لازم شد.

در این جلسه راهکارهای جلب مشارکت از نهادهای مختلف برای هرچه باشکوه تر برگزار شدن این اردوها مطرح شد.