مروز به مناسبت روز مبارزه با استعمار انگلیس | پرتال خبری ماهین نیوز

یادآوری یک اقتدار؛ وقتی ابهت انگلیس در آبهای خلیج فارس فرو می‌ریزد + فیلم
به مناسبت روز مبارزه با استعمار انگلیس فیلمی از دستگیری تفنگداران انگلیسی در آبهای خلیج فارس که ۱۰ سال پیش رخ داد در فضای مجازی منتشر شده است.
یادآوری یک اقتدار؛ وقتی ابهت انگلیس در آبهای خلیج فارس فرو می‌ریزد + فیلمبه گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ استعمار انگلیس در کنار تمامی کشورهایی که خود را ابرقدرت جهان می نامند به ویژه امریکا از زمان پیروزی انقلاب اسلامی تا کنون که ۳۹ سال از عمر آن می‌گذرد، همیشه و هر لحظه در پی طراحی نقشه های شوم برای ضربه زدن به ایران بوه اند.

به برکت وجود امام خمینی (ره) و پس از ایشان هوشمندی و اقتدار مقام معظم رهبری، دشمن هیچگاه جرات تعدی به ایران را نداشته و تنها در لفظ و زبان به تهدید پرداخته است؛ لفاظی‌هایی که هچگاه بر همبستگی و اتحاد ملت ایران اثرگذار نبوده است.

امروز به مناسبت روز مبارزه با استعمار انگلیس در شبکه های اجتماعی، فیلمی از دستگیری تفنگداران انگلیسی در آبهای خلیج فارس که ۱۰ سال پیش رخ داده بود در فضای مجازی منتشر شد. اتفاقی که در روز جمعه سوم فروردين ‏۱۳۸۶‏ (‏۲۳‏ مارس ‏۲۰۰۷‏) رخ داد و طی آن ‏۱۵‏ تفنگدار و ملوان ناو جنگی HMS كورنوال متعلق به نيروی دريايی انگليس توسط نيروهای مرزی سپاه پاسداران در آبهای خليج فارس دستگير شدند.

انتشار مجدد این فیلم پس از ۱۰ سال یادآور یک اقتدار است؛ وقتی ابهت انگلیس در آبهای خلیج فارس فرو می‌ریزد.

برچسب ها: