مدیرعامل جدید موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس منصوب شد | پرتال خبری ماهین نیوز

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح دکتر علی اصغر جعفری را به عنوان مدیرعامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس منصوب کرد.
دومین جلسه هیئت امنای موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس صبح امروز به ریاست سرلشکر باقری رئیس ستادکل نیروهای مسلح و با حضور اعضای هیئت امنای این موزه در محل ستادکل نیروهای مسلح برگزار شد.
در این جلسه دکتر «علی‌اصغر جعفری» طی حکمی از سوی سرلشکر پاسدار محمد باقری به مدت سه سال به عنوان مدیرعامل جدید موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس منصوب شد.
پیش از این، سردار «جواد خضرایی» مدیرعاملی موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس را بر عهده داشت.

متن حکم سرلشکر باقری به این شرح است:
جناب آقای دکتر علی اصغر جعفری به استناد تبصره دوم ماده هفت و ماده ۱۰ اساس‌نامه مصوب ۱۳۹۵/۱۲/۱ مقام معظم رهبری و فرماندهی کل قوا و با پیشنهاد رئیس ستادکل نیروهای مسلح و مصوبه ۹۶/۷/۶ هیئت امنای موزه و نظر به سوابق علمی و تجارب ارزنده در مسئولیت‌های مختلف، جنابعالی را به عنوان مدیرعامل و عضو حقوقی هیئت مدیره موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برای مدت سه سال منصوب می‌نمایم.
انتظار می‌رود، برابر وظایف مندرج در ماده ۱۱ اساس‌نامه، مصوبات، هیئت امنا، مصوبات هیئت مدیره موزه و با هماهنگی کامل رئیس، اعضا، هیئت مدیره و بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس و با مشارکت‌ سازمان‌های نیروهای مسلح و دستگاه‌های کشوری و مؤسسات مردم نهاد نسبت به اداره تکمیل و معرفی موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس اقدام نمایید.
ضروری است، هماهنگی لازم با شهردار محترم تهران در زمینه تامین بودجه برابر ماده ۱۳ اساس‌نامه صورت پذیرد.
ان شا الله با توکل و استمداد از خداوند تبارک و تعالی و پیروی از صراط نورانی حضرت امام خمینی(ره) و فرمانده معظم کل قوا حضرت امام خامنه‌‌ای عزیز و شهیدان والامقام در انجام مأموریت‌های محوله موفق و مؤید باشید.

رئیس ستادکل نیروهای مسلح و رئیس هیئت امنای موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس

سرلشکر پاسدار محمد باقری

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

اخبار قبل و بعد
اخبار مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

' ); w.anetworkParams[ ad.id ] = ad; d.write( '