مجوز شرکت بانوان محجبه در مسابقات را از ۵ فدراسیون جهانی دریافت کردیم | پرتال خبری ماهین نیوز

وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان دولت دوازدهم گفت: در ۵ رشته جدید مجوز شرکت بانوان محجبه را از فدراسیون های جهانی دریافت کرده ایم.
شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۵۶
سلطانی فر
به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، مسعود سلطانی فر وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان عصر امروز (شنبه ۲۱ مرداد) در نشست فراکسیون نظارت بر اجرای برنامه های توسعه کشور اظهار داشت: اختصاص ۲۷ صدم نه درصد از محل مالیات بر ارزش افزوده به حوزه ورزش اقدام خوبی بود که در برنامه ششم توسعه مصوب شد و امیدواریم تا پایان برنامه بسیاری از مسائل موجود حل شود.

وی افزود: حدود ۱۰ هزار میلیارد برای تکمیل پروژه های نیمه کاره ورزشی نیاز است و پروژه هایی با پیشرفت ۷۰ درصد را در اولویت قرار می‌دهیم تا هر چه سریع تر به پایان برسد و امیدواریم در سال جاری ۷۰۰ پروژه را نهایی کنیم.

وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان دولت دوازدهم ادامه داد: دستاوردهایی که در عرصه ورزش های همگانی، قهرمانی، بانوان، جانباران و معلولان داشته ایم را باید حفظ کنیم.

سلطانی فر گفت: در ورزش بانوان باید سازوکار مناسب برای حضور بانوان در ورزش فراهم شود که این موضوع باید توأم با رعایت ارزش های فرهنگی و دینی باشد. لازم به ذکر است در ۵ رشته جدید مجوز شرکت بانوان محجبه را از فدراسیون های جهانی دریافت کرده ایم.

وی اظهار داشت: با منابع موجود وضعیت هیات های استانی را بهبود می دهیم و بودجه هیات های ورزشی در استان ها تا ۳ برابر افزایش می یابد.

وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان دولت دوازدهم تصریح کرد: در ورزش جانبازان و معلولان علاوه بر تکلیف قانونی، تکلیف سیاسی و شرعی برای خود قائلیم تا هر توانی که داریم را به کار گیریم.

سلطانی فر اظهار داشت: در بخش جوانان نیز پس از منتفی شدن انتزاع این بخش از وزارت ورزش در چند محور و راهبرد کلی به جوانان می پردازیم. کارنامه دولت در زمینه جوانان روشن است و سازمان های مردم نهاد را از ۸۰ به ۲۰۰ رسانده است.

وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان دولت دوازدهم گفت: ورزش این ظرفیت را دارد که در دو ساعت زمان بازی فوتبال یا رکوردشکنی و کسب مدال توسط یک قهرمان به چند ده میلیون نفر از مردم شادی ببخشد./

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

اخبار قبل و بعد
اخبار مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

' ); w.anetworkParams[ ad.id ] = ad; d.write( '