زنگ مدرسه نواخته شد | پرتال خبری ماهین نیوز

آیین بازگشایی سال تحصیلی جدید با به صدا درآوردن زنگ مدرسه دخترانه حضرت مریم (ع) در شهرک شهید محلاتی توسط فرماندار شمیرانات، رییس اداره آموزش و پرورش منطقه یک تهران و معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک ، در شمال تهران آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک ، سعید کارگران معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری این منطقه با اعلام خبر فوق اظهار داشت : در این مراسم که روز شنبه اول مهر ماه برگزار شد عزت ا… خانمحمدی فرماندار شمیرانات و محمد رضا خدابنده رییس اداره آموزش و پرورش منطقه یک شهر تهران با به صدا درآوردن زنگ مدرسه ، آغاز سال تحصیلی جدید را اعلام کردند.
کارگران با اشاره به طرح بازباران در مدارس شمال تهران اظهار داشت: طرح باز باران با هدف رفع مشکلات عمرانی مدارس و مراکز آموزشی در شمال تهران اجرا شد و طی آن عملیات تجهيز، بهسازي و نوسازي، ايمن سازي و بازسازي محيط هاي آموزشي منطقه یک انجام شد.
وی گفت: تعداد ۵۴ مدرسه در این طرح قرار گرفتند که تا پایان شهریور اقدامات لازم برای آغاز سال تحصیلی جدید در آنها به اجرا رسید.
معاون شهردار منطقه یک آموزش های شهروندی را یکی از مهمترین اقدامات شهرداری در راستای ارتقاء کیفیت زندگی شهری و آشنایی بیشتر دانش آموزان و خانواده ها با اصول صحیح شهر نشینی دانست و گفت: : آموزش فضاي سبز به دانش آموزان با استفاده از ظرفيت مراکز کلينيک گل و گياه، برگزاري کارگاه و کلاس آموزشي در مدارس با محوريت تفکيک پسماند از مبدا، آموزش شهروندان و دانش آموزان در حوزه ايمني ، تأمين و توزيع مخازن مخصوص جداسازي کاغذ در مدارس، توزيع لوازم التحرير به همياران بازيافت، توزيع تله چسبي در مدارس، اجرای طرح هر درب بطري يک لبخند و طرح ويژه جمع آوري کاغذ بخشي از فعاليت هايي است که در بخش اقدامات شاخص و ويژه متناسب با ايام بازگشايي مدارس و استقبال از مهر در حال اجراست.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

اخبار قبل و بعد
اخبار مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

' ); w.anetworkParams[ ad.id ] = ad; d.write( '