رفع مشکلات سامانه آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی “هم آوا” تا پایان ماه جاری | پرتال خبری ماهین نیوز

ع مشکلات سامانه آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی “هم آوا” تا پایان ماه جاری

مشاور رئیس و مدیرکل حوزه ریاست، روابط عمومی و پاسخگویی به شکایات دانشگاه جامع علمی کاربردی از رفع مشکلات سامانه دانشجویی این دانشگاه تا پایان ماه جاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، دکتر پیش بین با اشاره به مشکلات پیش آمده برای فارغ التحصیلان دانشگاه جامع علمی کاربردی از طریق سامانه دانشجویی این دانشگاه اظهار داشت: با توجه به جابجایی سامانه دانشجویی و بارگذاری اطلاعات بر روی سامانه جدید دانشجویی، اطلاعات دانشجویان و فارغ التحصیلان به تدریج به سامانه اصلی منتقل می شود.

مدیر کل حوزه ریاست، روابط عمومی و پاسخگویی به شکایات دانشگاه جامع علمی کاربردی ادامه داد: مشکلات سامانه آموزشی دانشگاه در حال رفع شدن است و فارغ التحصیلان دانشگاه جامع علمی کاربردی از این بابت نگران نباشند.

وی خاطرنشان کرد: سامانه آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی تا پیش از این تحت عنوان سامانه “سجاد” استفاده می شد که هم اکنون اطلاعات دانشجویان بر روی سامانه “هم آوا” بارگذاری می شود.

پیش بین تصریح کرد: کاهش مراجعه حضوری دانشجویان، بالا بردن کیفیت ارائه خدمات به ذینفعان و در اختیار قرار دادن کنترل‌ های لازم برای مدیران دانشگاه در راستای افزایش کیفی و مدیریت بهتر دانشگاه از ویژگی ‌های سامانه جدید دانشگاه جامع علمی کاربردی است.
شست هم اندیشی نمایندگان مراکز آموزش عالی علمی کاربردی غیردولتی کشور برگزار شد

با حضور دکتر محمدحسین امید رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور و مدیران ستادی جمعی از نمایندگان مراکز آموزش عالی علمی کاربردی غیردولتی در سازمان مرکزی دانشگاه جامع علمی کاربردی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، دکتر امید گفت: از آنجا که نگاه دولت توجه به آموزشهای مهارتی است و دانشگاه جامع علمی کاربردی متولی این امر در کشور می باشد، باید به سمت ماموریت گرایی، مهارت آموزی و تربیت نیروی متخصص ماهر برویم و کیفی سازی را سرلوحه کار خود قرار دهیم.

راه اندازی سامانه جدید آموزشی هم آوا

دکتر امید ضمن تاکید به انسجام بخشی و وحدت رویه داشتن در تمام امور مربوط به دانشگاه جامع علمی کاربردی بیان کرد: پویا و جامع بودن از اولویتهای دانشگاه است بر این اساس و به منظور افزایش کیفی و ارائه خدمات بهتر به ذینفعان، منطبق با معیارها و استاندارهای روز با همکاری معاونت آموزش و دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه جامع علمی کاربردی سامانه جدیدی تحت عنوان ” سامانه هم آوا ” راه اندازی شد.

همچنین رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور از روند اساسنامه دار کردن مراکز آموزش عالی علمی کاربردی در جهت تثبیت جایگاه این مراکز خبر داد.

وی در جمع نمایندگان مراکز آموزش عالی علمی کاربردی غیردولتی به راه اندازی مراکز رشد در استانها و خوشه های فناوری تاکید کرد.

رشته های جدید نسبت به نیازهای منطقه شناسایی شود

دکتر امید گفت: ما باید به دنبال ایجاد و تعریف رشته های جدید باشیم . باید در استانها نیازسنجی صورت گیرد و نسبت به هر منطقه رشته ای جدید تعریف شود. باید از دوره های تک پودمان حمایت کنیم.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی در جمع نمایندگان مراکز آموزش عالی علمی کاربردی غیردولتی تاکید کرد: همه شما می توانید در سیاستها و تصمیم گیری های دانشگاه مشارکت داشته باشد.

در این نشست نمایندگان مراکز آموزش عالی علمی کاربردی غیردولتی دانشگاه جامع علمی کاربردی به پرسش و پاسخ پرداختند و پیشنهاداتی را در جهت رفع مسائل و برنامه های پیش رو مطرح کردند.

در پایان رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور با تداوم و برگزاری این نشست ها در جهت تعامل بیشتر و رفع نواقص احتمالی در برنامه های پیش موافقت نمود.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

اخبار قبل و بعد
اخبار مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

' ); w.anetworkParams[ ad.id ] = ad; d.write( '