راهیرد های مهم انتفاضه سوم و جنگ زرگری اسرائیل! | پرتال خبری ماهین نیوز

انتفاضه سوم در حالی آغاز می شود که: پر انرژی و با قوت تمام اجرایی می شود، و مردم فلسطین این بار دیگر از: شهادت های فرزندان خود ناراحت نیستند، و این به آن دلیل است که انتفاضه سوم، راهبرد های جدیدی دارد . شاید بتوان گفت در انتفاضه اول، خط لیبرالی سازمان آزادیبخش فلسطین نقش داشت، و لذا محمود عباس به کمک تشکیلات خود گردان، با عنوان سازش آن را به انتها رساند و بی نتیجه گذاشت.
در انتفاضه دوم، نقش میانه روهای مذهبی مانند: حماس و جهاد اسلامی پر رنگ بود، هنوز مردم به خلوص انقلاب اسلامی نرسیده بودند، لذا عربستان با پرداخت مبلغی جزئی، به سران حماس آن ها را از انتفاضه جدا کرد. و کاری کرد که نیروهای فلسطینی، به یمن اعزام شده و در کنار سعودی ها، با یمن مبارزه کردند. ولذا این انتفاضه هم بی نتیجه ماند.
اما انتفاضه سوم دارای درجه خلوص بیشتری است، و اغلب مردمی که در ان شرکت دارند، از همه امکانات استفاده می کنند. و پیام آن ها برای اعراب سازشکار است، و صف خود را از آل سعود ، قطر و امارات جدا کرده اند . و این درجه خلوص به آن ها کمک می کند تا: قدرت بیشتری داشته باشند. زیرا راه های نفوذ اسرائیل بسته شده، و قدرت کسب اطلاعات را از دست داده است.
در گذشته آل سعود توانسته بود با فریب، خود را در کنار انتفاضه نشان دهد، و از این طریق بر سیستم اطلاعاتی آن ها، اشراف کامل داشت و به موقع افراد را شناسایی، و به مزدوران اسرائیلی معرفی می کرد. در آن موقع هنوز چهره کریه آل سعود، در ضدیت بااسلام و آرمان های فلسطین، آشکار نشده بود. و هرگونه افشاگری هم سودی نداشت، زیرا آن ها را خادم الحرمین می دانستند، و به واسطه اینکه اجازه زیارت خانه خدا، دست آن ها بود ناچار بودند، همه چیز را به قضا و قدر بسپارند!
ولی اکنون در مرحله ای هستیم که: آل سعود به کشتار مردم یمن در ماه های حرام نیز، ادامه می دهد و با کشتار حجاج بیت الله الحرام نیز، هرچه بیشتر رسوا شد.
ممکن است در ایران یا کشورهای دیگر، دولت ها نگذارند اخبار سعودی خوب پخش شود، تا مردم به عمق کینه آن ها، نسبت به اسلام و مسلمین پی ببرند، ولی مردم فلسطین در داخل این جهنمی، زندگی می کنند که آل سعود برای آن ها درست کرده است. هر فلسطینی می داند که تمام سلاح های اسرائیل و: بودجه موردنیاز آن ها توسط آل سعود تهیه می شود، نه آنطور که قبلا آمریکا به: عنوان حامی آن ها معرفی شده بود!
آمریکا با همکاری لابی صهیونیستی، خیلی دوست دارد که از اسرائیل حمایت کند، ولی این درست برعکس خواسته اسرائیل است! زیرا اسرائیل کمک مالی می خواهد، نه کمک زبانی. در حالیکه حامیان آمریکایی هم، با حمایت ربانی از اسرائیل، انتظار کمک مالی از اسرائیل و یهودیان وابسته به آن دارند! و باصطلاح کور ی عصا کش: کور دیگری شده است.
کلینتون و رقیبان او، برای دریافت کمک مالی حهت: انتخابات از اسرائیل تعریف می کنند! و این در حالی است که اسرائیل، خود بیشتر نیازمند این کمک ها است! و لذا این گدایی دو طرفه، کار دستشان داده است و دیگر، دوستی آمریکا با اسرائیل فقط در: محدوده تعارف و گفتگو باقی مانده است. زیرا نه آمریکا می تواند بگوید: کمک نمی کنم و نه اسرائیل، و درحالیکه هردو انتظار: کمک از یکدیگر را دارند.
همین موضوع برای عربستان است، آل سعود که در گیر جنگ با بحرین و یمن ، عراق و سوریه است، باید هزینه های زیادی را بپردازد، و لذا انتظار دارد که اسرائیل او را کمک کند! در حالیکه اسرائیل نیز ادعا می کند: با فلسطینی ها درگیر است، و نمی تواند کمک کند! تشدید درگیری ها در فلسطین اشغالی، به همین منظور است. درواقع جنگ زرگری اسرائیل با فلسطینی ها، برای فرار از ارسال کمک به عربستان است. و این حفره امنیتی خوبی است، تا فلسطینی ها از آن استفاده کنند. لذااگر فلسطینی ها آگاهانه و: با اعتماد به خدا و: راهنمایی های جمهوری اسلامی ایران، به عنوان تنها حامی خود، به جلو بروند سقوط اسرائیل حتمی است

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

اخبار قبل و بعد
اخبار مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

' ); w.anetworkParams[ ad.id ] = ad; d.write( '