دیدار شهردار منطقه 12 با مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران | پرتال خبری ماهین نیوز

ساماندهی عمرانی هزار نقطه از معابر شمال تهران در آستانه مهر
بیش از یک هزار نقطه از معابر اطراف مدارس و مراکز آموزشی شمال تهران در طرح استقبال از مهر ساماندهی عمرانی می شود.
به گزارش روابط‌ عمومي شهرداري منطقه يك، مهندس بهمن محبوبی معاون فني و عمراني شهرداري اين منطقه با بيان خبر فوق اظهار داشت : پیاده روسازی، لکه گیری آسفالت ، جدول گذاری ، مرمت و زیر سازی دریچه ها از مهمترین موارد درخواستی مراکز آموزشی منطقه یک در حوزه عمرانی بوده که اقدامات اجرایی توسط نواحی ده گانه در حال انجام است.
وی افزود: برنامه های اجرایی متناسب با نیازها به تفکیک نواحی و حوزه فنی و عمرانی جمع بندی شده و هر جا که نیاز بیشتری باشد اکیپ های عملیاتی تقویت کننده اعزام و با نظارت کمی و کیفی سیستم بازرسی اقدامات به انجام می رسد.
محبوبی تصریح کرد: یک هزار و ۵۰ نقطه از معابر منتهی به مدارس که نیاز به ساماندهی عمرانی داشتن شناسایی و فعالیت های عمرانی در آنها در حال اجراست.
معاون شهردار منطقه یک همسطح سازی و تعویض بیش از۶۴ دریچه، ۸۰ مورد جدول گذاری ، ساماندهی ۱۷۰ مورد از پیاده روها، ۴۵۶ مورد لکه گیری معابر، مرمت ۷۲ مورد از انهار، مرمت ۲۰۵ مورد نوار حفاری و… را از اقدامات اجرایی در طرح استقبال از مهر دانست.
وی با اشاره به مجوزهای حفاری گفت: تا ۱۵ مهر هیچگونه مجوز حفاری صادر نمی شود مگر موارد اضطرای مثل ترکیدگی لوله آب، اتصال کابل و… که باید بلافاصله مرمت و ساماندهی شوند.
دیدار شهردار منطقه ۱۲ با مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران
شهردار منطقه ۱۲ با مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران و سخنگوی این سازمان دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۲ تهران ، در این دیدار سعید شریف زاده مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران ، ضمن تبریک انتصاب مهندس پیمان حسین محسنی به عنوان شهردار قلب طهران ، گزارشی از فعالیتهای سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران به ویژه در منطقه ۱۲ ارائه نمود.
مهندس پیمان حسین محسنی شهردار منطقه ۱۲ تهران نیز در این نشست ضمن تقدیر از فعالیتها و زحمات آتش نشانان که بدون هیچ چشم داشتی در راه خدمت به شهر و شهروندان گام بر می دارند ، یاد و خاطره ی شهدای آتش نشان به ویژه شهدای آتش نشان حادثه ی پلاسکو را گرامی داشت و گفت : مدیریت شهری منطقه نگاه ویژه ای به مقوله ی ایمنی به ویژه در بازار بزرگ تهران دارد و اقدامات خوبی در راستای تکمیل تجهیزات ایمنی در سطح منطقه ۱۲ و همچنین قطب اقتصادی تهران نجام داده که باید این روند با نگاه ویژه تر ادامه یابد تا به نتیجه مطلوب برسیم.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

اخبار قبل و بعد
اخبار مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

' ); w.anetworkParams[ ad.id ] = ad; d.write( '