دومین نمایشگاه توانمندیهای صادراتی ایران | پرتال خبری ماهین نیوز

افتتاحیه دومین دوره نمایشگاه توانمندی های صادراتی جمهوری اسلامی ایران با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت و استاندار تهران امروز، ۹ آبان ۹۶ در شهر آفتاب تهران برگزار شد.

به گزارش ایران اکسپو، در ابتدای افتتاحیه رئیس ستاد اجرایی ایران اکسپو، مجید تکبیری، از برگزاری ۱۷۰ جلسه B2B خبر داد و گفت: ۳۱۲ شرکت صادراتی در قالب ۱۲ گروه کالایی به مدت چهار روز مهمان ایران اکسپو خواهند بود.

مدیرعامل شهر آفتاب، سیدمحمد سیدی به عنوان دومین سخنران از گفته مقام معظم رهبری مبنی بر تبدیل شهر آفتاب به یک مرکز تجارت جهانی یاد کرد.

سپس استاندار تهران، محمدحسین مقیمی، با اشاره به فعالیت ۱۷ هزار واحد صنعتی در تهران از فعالیت بسیار خوب بخش کشاورزی در این استان خبر داد.

آخرین سخنران، وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به نقش مهم و موثر برپایی نمایشگاه های صادراتی در احیای اقتصاد کشور عنوان کرد: هم اکنون در سراسر کشور ۲۰ نقطه مرکزی و بزرگ نمایشگاهی در حوزه علم و صنعت وجود دارد که مراکزی مهم در جهت عرضه تولیدات صنعتی و پژوهش های علمی به شمار می رود.

محمد شریعتمداری افزود: دولت جمهوری اسلامی ایران حامی تولیدات صادرات محور است و در این راستا از تولیدکنندگان و صادرکنندگان با تسهیلات به همراه شرایط ویژه و مناسب حمایت می کند.

دومین دوره نمایشگاه توانمندی های صادراتی جمهوری اسلامی ایران میزبان ۶۰۰ تاجر خارجی از ۴۳ کشور جهان است.

سخنرانی وزیر صنعت، معدن و تجارت در مراسم افتتاحیه ایران اکسپو

سخنرانی استاندار تهران در مراسم افتتاحیه ایران اکسپو

سخنرانی مدیر عامل شهر آفتاب در مراسم افتتاحیه ایران اکسپو

سخنرانی رئیس ستاد اجرایی ایران اکسپو در مراسم افتتاحیه ایران اکسپو

گزارش تصویری؛ مراسم افتتاحیه ایران اکسپو ۲۰۱۷

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

اخبار قبل و بعد
اخبار مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

' ); w.anetworkParams[ ad.id ] = ad; d.write( '