حمایت کمیسیون فرهنگی مجلس از جریان نوشت افزار ایرانی اسلامی | پرتال خبری ماهین نیوز

نماینده مردم تهران در بازدید از پنجمین نمایشگاه ایران نوشت مطرح کرد:
دبیر کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: ما در راستای حمایت از تولیدات ایرانی اسلامی و افزایش اشتغال حامی مجموعه های نوشت افزار ایرانی اسلامی خواهیم بود.
به گزارش …………………………. فاطمه ذوالقدر دبیر کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در حاشیه بازدید از پنجمین نمایشگاه ایران نوشت گفت: با وجود فرهنگ و تاریخ غنی کشورمان چرا باید از شخصیت های انیمیشن های غربی برای طرح نوشت افزار های کودکانمان استفاده کنیم .
وی افزود: امیدواریم تبلیغات به نوعی صورت گیرد که اقبال مردم نسبت به این تولیدات نوشت افزار ملی افزایش یابد و ما هم در راستای حمایت از تولیدات ایرانی اسلامی و افزایش اشتغال حامی این مجموعه ها خواهیم بود. تولیدکننده ها نیاز به حمایت دارند و در این راستا می توان بسته های حمایتی را در نظر گرفت.
ذوالقدر با تاکید بر حمایت از تولیدکنندگان افزود : ما در برنامه ششم توسعه، صدا و سیما را مکلف کردیم که به تبلیغ فرهنگ ایرانی اسلامی بپردازد. اگر تولیدات نوشت افزار ایرانی اسلامی همینطور به مسیر خود ادامه دهد و رسانه هم از آن ها حمایت کند می توان گفت در چندسال آینده تحول عظیمی در مورد نوشت افزار ایرانی اسلامی در کشور ایجاد خواهد شد.
پنجمین نمایشگاه “ایران نوشت” از چهاردهم تا سی و یکم شهریورماه همه روزه از ساعت ۱۰ تا ۲۲ پذیرای خانواده‌هاست.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

اخبار قبل و بعد
اخبار مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

' ); w.anetworkParams[ ad.id ] = ad; d.write( '