رئیس ستاد اجرایی ایران اکسپو:
حضور بیش از ۴۰۰ تاجر خارجی در افتتاحیه ایران اکسپو/ برنامه ریزی ۱۷۰ نشست B2B در نمایشگاه
مجید تکبیری در آئین افتتاحیه دومین نمایشگاه توانمندی های صادراتی جمهوری اسامی ایران با اشاره به نام نویسی و دعوت از ۵۳۰ تاجر خارجی از ۴۳ کشور جهان برای حضور در ایران اکسپو خبر داد.
مجید تکبیری در آئین افتتاحیه دومین نمایشگاه توانمندی های صادراتی جمهوری اسامی ایران با اشاره به نام نویسی و دعوت از ۵۳۰ تاجر خارجی از ۴۳ کشور جهان برای حضور در ایران اکسپو گفت: هم اکنون در آئین افتتاحیه این نمایشگاه بزرگ صنعتی بیش از ۴۰۰ تاجر خارجی حضور یافتند که دیگر تجار در روزهای آینده به ایران اکسپو خواهند آمد.

رئیس ستاد اجرایی ایران اکسپو گفت: در ایام برگزاری این نمایشگاه ۱۷۰ نشست B2B برنامه ریزی شده است.

وی افزود: نمایشگاه ایران اکسپو با حضور تولیدکنندگان ایرانی محصولات صادرمحور، در قالب ۳۱۲ شرکت صادراتی در ۱۲ گروه تولیدی صنعت، خدمات، کشاورزی، خودرو و ماشین آلات و … به مدت ۴ روز در مرکز نمایشگاهی شهر آفتاب برای بازدید تولید کنندگان و صادر کنندگان برپا است.

رئیس ستاد اجرایی ایران اکسپو با اشاره به اینکه یکی از برنامه های مهم اجرایی در این نمایشگاه برگزاری نشست های رو درو میان صادرکننده ایرانی و تاجر خارجی می باشد خاطرنشان کرد: در طول برگزاری نمایشگاه توانمندی صادراتی جمهوری اسلامی ایران ۱۷۰ نشست B2B برنامه ریزی شده است که در نخستین روز این نمایشگاهبیش از ۳۰ نشست برگزار شده است.

گفتنی است؛ در نمایشگاه ایران اکسپو تاجران کشورهایی نظیر، آلمان، روسیه، سوریه، عراق، هند و …. حضور دارند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد