جانشین بغدادی از شبه جزیره عربی است | پرتال خبری ماهین نیوز

یک فرمانده نیروهای الحشد الشعبی عراق گفت: براساس اطلاعات، جانشین ابوبکر بغدادی سرکرده ارشد گروه تروریستی داعش از کشورهای عرب حوزه خلیج فارس خواهد بود.
العالم – عراق
جبار المعموری روز جمعه به سایت السومریه نیوز گفت: اطلاعات موجود نشان می دهد که در صورت کشته شدن یا اسیر شدن ابوبکر بغدادی، جانشین او برای اداره گروه داعش از کشورهای عرب حوزه خلیج فارس خواهد بود زیرا حضور اعراب حوزه خلیج فارس در رده های بالایی ساختار داعش بسیار قوی است و آنها در این رده ها صاحب نفوذ هستند.
وی افزود: بغدادی این نقش بزرگ را به عناصر عرب حوزه خلیج فارس داد زیرا آنها به کشورهایی تعلق دارند که تفکر داعش در آنجا طرفدار دارد.
المعموری گفت: نبرد آینده داعش – درپی از دست دادن مقرهایش در عراق- در شبه جزیره عربی خواهد بود.
وی تصریح کرد: براساس اطلاعات موجود، بغدادی در طول دوسال گذشته دستور انتقال صدها طرفدار خود از کشورهای عرب حوزه خلیج فارس و پیوستن به آنها به داعش در عراق و سوریه را داده است و دستور داده که آنها در مناطق خود باقیمانده و هسته های سری تشکیل دهند و جنگجویان بیشتری را برای اجرای نقشه های این گروه جذب کنند.
المعموری گفت: هیچ کشور عربی از جمله کشورهای عرب حوزه خلیج فارس از آتش داعش در امان نخواهند بود. این گروه ابزاری جهانی برای اجرای نقشه های جنایتکارانه در خاورمیانه است که اولین مرحله اش در عراق و سوریه بود.
۶

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

اخبار قبل و بعد
اخبار مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

' ); w.anetworkParams[ ad.id ] = ad; d.write( '