باشگاه نجوم هفتمین سال فعالیت خود را آغاز کرد | پرتال خبری ماهین نیوز

باشگاه نجوم مرکز علوم و ستاره‌ شناسی تهران با هدف ترویج علم نجوم و ستاره شناسی و آشنایی علاقمندان با اجرام آسمانی هفتمین سال فعالیت خود را آغاز کرد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک، مهندس امیر حسین چیذری مدیر مرکز علوم و ستاره‌ شناسی تهران با بیان خبر فوق اظهار داشت : هفتمین سال فعالیت باشگاه نجومِ مرکز علوم و ستاره‌ شناسی تهران ، همزمان با هفتاد و سومین نشست ماهانه این باشگاه، با حضور جمعی از علاقه مندان، اساتید برجسته علمی و اعضای قدیم و جدید باشگاه نجوم در تالار کهکشان برگزار می شود.
وی گفت: این مراسم چهارشنبه – ۱۳ بهمن ماه – از ساعت ۱۶الی ۲۰:۳۰ با ارائه برنامه های متنوع علمی، فرهنگی ، رصد آسمان شب و… در سطح عموم برگزار می شود و ورود برای همگان آزاد و رایگان است.
چیذری افزود: امسال بیش از ۱۲ هزار نفر از این مرکز بازدید کردند که در نظر داریم با افزایش دستگاه های علمی و بازی های فکری برنامه های بازدید از مرکز را افزایش دهیم و آموزش به بازدید کنندگان را بر اساس رده های مختلف سنی ارتقاء و برنامه ریزی کنیم .
مدیر مرکز علوم تصریح کرد: سخنرانی علمی وگفتگو ی اساتید و اعضا، ارائه مجله خبری نجومی- فضایی، نمایش کلیپ نجومی، مسابقه علمی ، اهداءجوایز نفیس و برنامه های متنوع نجومی از برنامه های ویژه این مراسم است.
گفتنی است علاقه مندان می توانند جهت حضور در این برنامه، به نشانی میدان قدس، خیابان دزاشیب، خیابان عمار، کوی شهید صالحی، شماره۲۲، مرکز علوم و ستاره شناسی تهران مراجعه و جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت http://sactehran.ir مراجعه نمایند و یا با شماره تلفنهای ۲۲۲۹۳۲۸۰و ۲۲۲۹۲۲۴۶(داخلی۱۰۲ )تماس بگیرند.

SOFO5916

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

اخبار قبل و بعد
اخبار مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

' ); w.anetworkParams[ ad.id ] = ad; d.write( '