اختتامیه مسابقات قهرمانی کشور والیبال برگزار شد | پرتال خبری ماهین نیوز

اختتامیه چهارمين دوره مسابقات والیبال دانشجويان دختردانشگاه جامع علمی کاربردی كشور برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، مسابقات والیبال دانشجویان دختر دانشگاه علمی کاربردی با شرکت ۲۰ تیم، ۲۵۰ دانشجو و ۵۶ بازی با هدف فرهنگسازی، نشاط و سلامت روحی و روانی برگزار شد.

در مراسم اختتامیه این مسابقات که با حضور دکتر دوروزی مشاور استاندار و مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری همدان، دکتر تعجبی رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استانی همدان برگزار شد از تیم های مرکزی، یزد و همدان که به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند تجلیل شد.

مشاور استاندار و مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری همدان در این مراسم گفت: تفاوت معناداری بین دانشجویان ورزشکار و غیر ورزشکار وجود دارد که این مساله کم اهمیتی نیست.

وی اظهار داشت: مسابقات را می توان از دو بعد مادی و معنوی بررسی کرد که مدال آوری آن بعد مادی و تاثیرات روحی و روانی، بعد معنوی آن محسوب می شود.

دکتر تعجبی رئیس دانشگاه جامع علمی کابردی واحد استانی همدان نیز در این مراسم با تشکر از کادرفنی و داوری خاطرنشان کرد: از مسئولان استانی، دانشگاه آزاد، دانشگاه بوعلی، معاون سیاسی امنیتی استاندار که با دستورات و ارشادات خود ما را کمک کردند کمال تشکر و قدردانی را دارم.

فاطمه زندی سرپرست فنی مسابقات قهرمان کشوری والیبال دانشجویان دختر دانشگاه علمی کاربردی نیز در این مراسم گفت: در چهارمین دوره رقابت های قهرمان کشوری دانشجویان دختر این دانشگاه ۵۶ بازی داشتند که طی آن ۱۲ تیم برتر معرفی شدند.

وی اضافه کرد: چهارمین دوره مسابقات قهرمان کشوری دانشجویان دختر دانشگاه جامع علمی کاربردی از دوم لغایت نهم اسفندماه به میزبانی استان همدان با شرکت ۲۰ تیم برگزار شد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

اخبار قبل و بعد
اخبار مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

' ); w.anetworkParams[ ad.id ] = ad; d.write( '