اجراي مسابقات دور منطقه ايي بانوان در14 رشته ورزشي | پرتال خبری ماهین نیوز

بانوان ورزشکار محلات شمال تهران با حضور در مسابقات دور منطقه ايي در ۱۴ رشته ورزشي در حال رقابت با يکديگر هستند.
به گزارش روابط عمومي شهرداري منطقه يک، ، آناهيتا محبت مدير تربيت بدني بانوان شهرداري اين منطقه با اعلام خبر فوق اظهار داشت: با هدف ارتقاء سلامت، شادابي و نشاط در بين سنين مختلف و ترويج و توسعه ورزش شهروندي، مسابقات دور منطقه ايي بانوان در رده هاي سني و رشته هاي ورزشي مختلف از ابتداي شهريورماه در شمال تهران آغاز شده است.
وي با اشاره به اينکه بانوان ورزشکار محلات منطقه توانسته اند در ۵ دوره المپياد محلات تهران رتبه برتر را کسب کنند خاطر نشان ساخت : امسال نيز با برگزاري مسابقات درون منطقه اي نفرات و تيم هاي برتر را در زمان معين شده به معاونت بانوان سازمان ورزش شهرداري تهران معرفي خواهيم کرد تا با تجهيز کامل ، به رقابت هاي المپياد مناطق ۲۲ گانه اعزام شوند.
خانم محبت تصريح کرد: اگر چه بافت برج نشيني و آپارتمان نشيني باعث کاهش انجام فعاليت هاي بدني در سطح منطقه شده اما حضور نونهالان ،نوجوانان ،دختران و بزرگسالان اين منطقه در برنامه هاي ورزشي نشانگر اهميت دادن شهروندان به داشتن سلامتي و روحيه ورزشي است که اين امر منجر به برنامه ريزي هاي کلان ورزشي در منطقه شده است .
وي افزود: در حال حاضر با تيم و گروهي متخصص در ستاد ،نواحي، اماکن ورزشي، انجمن هاي منطقه و مربيان ايستگاه هاي فعاليت هاي بدني تا حدودي توانسته ايم رضايتمندي شهروندان، مسئولين شهرداري تهران به خصوص سازمان ورزش را فراهم کنيم.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

اخبار قبل و بعد
اخبار مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

' ); w.anetworkParams[ ad.id ] = ad; d.write( '