وقایع نجومی مهر و آبان ماه در هفتاد و هفتمین نشست باشگاه نجوم مرکز علوم و ستاره شناسی تهران رصد می شود.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک، مهندس امیر حسین چیذری مدیر مرکز علوم و ستاره‌ شناسی تهران با بیان خبر فوق اظهار داشت : هفتادو هفتمین نشست ماهانه باشگاه نجوم، روز چهارشنبه ۳ آبانماه۹۶، ساعت ۱۶:۳۰ الی۲۰ با حضور اسـاتید، منجمان آماتور و علاقه مندان به نجوم در سطح عموم به صورت رایگان در تالار کهکشـان مرکز علوم و ستاره شناسی تهران برگزار می شود.
وی گفت : در این نشست هومن جهانبانی منجم آماتور به موضوع «رصد اجرام جذاب» می پردازد و اخبار نجومی با عنوان مجله خبری نجومی ، پیرامون «وقایع نجومی مهر و آبان ماه»توسط سید امیرحسین موسوی رتبه دوم المپیاد نجوم کشوری و مدرس نجوم بیان می شود.
چیذری تصریح کرد : در بخش دیگر قسمت اول کتاب های ” نجومی تا پیش از کوپرینک ” توسـط مصـطفی یاوری(مدرس نجوم و منجم آماتور) بیان و رصد آسمان شب از برنامه های ویژه این مراسم است.
علاقه مندان می توانند برای حضور در این نشست علمی به مرکز علوم و ستاره شناسی تهران واقع در خیابان شهید باهنر ، دزاشیب، خیابان عمار، کوی شهید صالحی،شماره۲۲ مراجعه نمایند و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفنهای۲۲۲۹۳۲۸۰-۲۲۸۰۵۰۰۶ (داخلی۱۰۲) و شماره مستقیم ۹۶۰۲۷۶۵۷ تماس بگیرند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد